Termin, miejsce, cena

Aktualnie nie wyznaczyliśmy terminu i nie prowadzimy zapisów na ten kurs/szkolenie. W celu uzyskania bliższych informacji lub oferty na szkolenie wewnętrzne prosimy o kontakt szkolenia@orylion.pl lub telefoniczny 81 532 62 06.

Adresaci szkolenia

Główną grupą docelową naszego szkolenia są osoby, które chcą podnieść swoje kompetencje dotyczące prowadzenia negocjacji i autoprezentacji.

Cel szkolenia

UCZESTNICY:

  • Poznają żelazne zasady przygotowania do negocjacji z dostawcą i klientem. Wypracują wszystkie najważniejsze elementy przygotowania, dzięki którym będą prowadzić negocjacje swobodnie przy jednoczesnym maksymalizowaniu opłacalności oferty dla firmy i dla drugiej strony
  • Nauczą się prowadzić negocjacje z zachowaniem dobrych relacji z partnerami w duchu strategii wygrany – wygrany
  • Poznają techniki osiągania porozumienia i negocjowania w oparciu o interesy swoje i drugiej strony
  • Nauczą się otwierać negocjacje w taki sposób, aby już na ich starcie osiągać przewagę oraz sterować procesem ustępstw
  • Poznają efektywne modele: przekonywania, wychodzenia z impasu i zamykania negocjacji przydatne zarówno w praktyce zawodowej, jak i w życiu codziennym
  • Przetrenują wszystkie zachowania i popełnią błędy podczas gier, które nauczą ich odpowiednich schematów zachowań podczas realnych sytuacji negocjacyjnych z klientami i dostawcami.

Program szkolenia

Czym się różni szkolenie 2 dniowe od 1 dniowego na plus:

  • większa ilość ćwiczeń
  • więcej gier negocjacyjnych wraz z omówieniem
  • dodatkowe ćwiczenie warsztatowe
  • dodatkowy moduł: sztuka przekonywania do swoich racji oraz dodatkowe moduły wychodzenia z impasu negocjacyjnego i zamykania negocjacji.

 

Trener

Wojciech Woźniczka

Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Od prawie 20 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży, coachingu dla menedżerów zarządzających sprzedażą.

Autor bestsellera NEGOCJUJ! Oraz kilku innych książek o sprzedaży i negocjacjach. Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Pracując w Banku budował strategie sprzedaży i negocjacji w podległych Oddziałach i kierował sprzedażą kluczowych produktów. Na co dzień sam inwestuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w  negocjacjach na rynku nieruchomości.  W swojej karierze zawodowej był związany z 5 Bankami i przeszedł drogę od sprzedawcy do Regionalnego Menedżera Sprzedaży Kierował Zespołem Trenerów odpowiedzialnych za wyniki sprzedaży w 6 Regionach. Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Facebook, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych.

Skontakuj się z nami

Zaufaj nam i zwiększ potencjał swoich pracowników.

730 755 444

Poniedziałek - Piątek w godz. 8:00 - 16:00

Al. Warszawska 102

20-824 Lublin

Jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem 2.06/00057/2006.